Телефон/факс:
+380(44) 592-11-38
+380(44) 359-02-11
Мобільний:
+380(50) 351-78-94
цікаві публікації

Місія МІЦ “Медіа-М”: "Ми працюємо, щоб створити можливості дітям та молоді реалізувати свої права"

Створення цього збірника є одним з кроків, які повинні допомогти фахівцям, споживачам і органам місцевого спрямування в ознайомленні з основними нормативно-правовими документами, які встановлюють вимоги і регламентують питання діяльності туристичних клубів та самодіяльних туристичних організацій, організації та проведення змагань різних класів дистанцій та походів різних ступенів та категорій складності.
Даний збірник допоможе при організації та проведенні змагань із туристського багатоборства; розробці дистанцій пішохідного, гірського, лижного, водного, вело, спелеотуризму, туристського орієнтування; складанні положення з туристських змагань; суддівстві змагань; організації та проведенні багатоденного туристського спортивного походу з урахуванням категорії маршруту; організації масових заходів на основі спортивного туризму; проведенні екскурсійних маршрутів регіонами України.

Навчальний посібник є першим в Україні оригінальним виданням, який в одній книзі охоплює особливості діяльності самодіяльних туристських організацій. Зміст праці автор викладає в контексті новітніх розробок з теорії і практики туризму, досліджень із спортивного туризму, психології та педагогіки туризму. Автор системно представив діяльність самодіяльної туристської організації на основі узагальненого досвіду роботи директором туристського клубу та кращих здобутків інших туристських клубів м. Києва та України. Курс “Діяльність самодіяльної туристської організації” має ознайомити з історією спортивного туризму, структурою самодіяльної туристської організації, її створенням, методичним, спортивним, організаційно-масовим, рекламно-інформаційним, екскурсійним напрямами. Важливим його завданням є озброєння чіткою методикою: організації та проведення змагань із туристського багатоборства; розробки дистанцій пішохідного, гірського, лижного, водного, спелеотуризму, туристського орієнтування; складання положення з туристських змагань; суддівства змагань; організації та проведення багатоденного туристського спортивного походу з урахуванням категорійності маршруту; організації масових заходів на основі спортивного туризму та розробки рекламного продукту самодіяльної туристської організації; впровадження екскурсійних маршрутів регіонами України.

пошук по сайту
опитування і голосування

Запитання

Відповідь 1
Відповідь 2
Відповідь 3
Відповідь 4
форма для благодійних внесків та пожертв
ПІП / Назва організації:
Сума внеску:
01032 м. Київ
ул. Комінтерна, 28 (6 поверх)