<a href="http://media-m.org.ua"><img src="http://media-m.org.ua/img/button.jpg" width="148" height="58"></a>
Телефон/факс:
0(44) 592-11-38
0(44) 359-02-11
Мобільний:
0(50) 351-78-94
Про організацію
Місія:

МІЦ “Медіа-М”: Відкриваємо нові можливості для духовного і фізичного розвитку та об‘єднуємо активних молодих людей щоб кожен міг реалізувати себе у суспільстві

Бачення діяльності МІЦ "Медіа-М":

Суспільство, в якому молоді люди активно розвивають себе та створюють такі можливості для інших

Історія:

Молодіжний інноваційний центр “Медіа-М” є молодіжною громадською організацією, яку було створено у квітні 2001 року ініціативною групою студентів та аспірантів Київського національного університету імені Тараса Шевченка за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

20 червня 2003 року були внесені зміни до статуту центру, в результаті чого організації було присвоєно ознаку неприбутковості 0006. 8 грудня 2003 року символіку Молодіжного інноваційного центру «Медіа-М» було зареєстровано як символіку об`єднання громадян. В 2003 році «Медіа-М» разом з Представництвом благодійної організації «Кожній дитині» в Україні зареєстрували журнал «Права дітей» - періодичне видання, яке призначене для представників державних органів влади, недержавних організацій та міжнародних інституцій, які діють у сфері реформування та вдосконалення системи опіки та піклування над дітьми в Україні.

Відповідно до внесених до статуту центру змін, основною метою діяльності МІЦ «Медіа-М» є задоволення прав молоді та дітей вільно одержувати та передавати інформацію; створення інформаційного простору, який сприяє всебічному розвитку, поширенню здорового способу життя.

Центр є не прибутковою організацією.

 

Результати діяльності:

Програмна діяльність Молодіжного інноваційного центру «Медіа-М»:

 • Організація і проведення 10-16 серпня 2007 року на замовлення Всеукраїнського благодійного фонду „Молоді ініціативи” та сумісно з ПБО „Кожній дитині” в Україні Міжнародного заходу в Криму, в Артеку „Україна – Росія: права дітей” (тренінг «Відкритий простір і семінар).

 • Травень 2008 року, залучення коштів на ремонт кімнати для зустрічі матері та дитини і кімнати соціального працівника в спеціалізованому обласному будинку дитини в м. Біла Церква. Донор - Конкурс «Юридична премія року».

 • Липень 2008 року, залучення коштів для ремонту Центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді в м. Тараща. Донор - нідерландський комітет міжнародного клубу «Lions сlub».

 • Організація і проведення Заходів зі спортивно-оздоровчого туризму в м. Києві, році на замовлення Головного управління комунального господарства м. Києва (Київської міської державної адміністрації):
  - В 2008 року проведено 16 заходів (Календарний план заходів додається)
  - В 2009 року проведено 17 заходів (Календарний план заходів додається).

  - В 2010 році проведено 17 заходів (Календарний план заходів додається).
  - В 2011 році заплановано проведення 14 заходів (Календарний план заходів додається).
 • Реалізація проекту «Посилення ролі громадського суспільства у захисті прав дітей». Проект здійснюється РЦ «Гурт», МІЦ «Медіа-М», ПБО «Кожній дитині» за фінансової підтримки Європейської Комісії. Термін реалізації з 2008 по 2010 рік.

 • МІЦ «Медіа-М» разом з ПБО «Кожній дитині» в Україні приєднався до реалізації проекту «Молоде Радіо» www.molode.com.ua

 • Реалізація проекту: Створення каналу громадських ініціатив "Громадський подкастинґ | c-pod". Термін реалізації проекту вересень 2009 - лютий 2010 року. Донор - МФ Відродження.

 • Створення виборчої блоґ- та подкаст-платформи "МОЇ ВИБОРИ". Проект підтримано Фондом сприяння демократії Посольства США в Україні. Термін реалізації проекту вересень 2009 - січень 2010 року.

 • Організація і проведення пішохідних та водних походів вихідного дня.

 • Участь у змаганнях зі спортивного туризму (фото).
 • Проект «Розвиток навичок громадського подкастинґу у молодих журналістів та блоґерів», що підтримується Посольством США в Україні. Термін реалізації проекту травень 2010 - квітень 2011 року

Грантова діяльність Молодіжного інноваційного центру «Медіа-М»:

 • Розробку та подання матеріалів на конкурс МФ «Відродження» щодо видання книги «Посилення потенціалу організацій громадянського суспільства у стратегічному і оперативному управлінні» травень 2007 р.

 • Підготовлений та надісланий 20 лютого 2009 року проект до Embassy of Canada to Ukraine CANADA, FUND FOR LOCAL INITIATIVES. Program Guidelines and Application Package (CIDA).

 • Поданий 27.04.09 проект на конкурс який проводиться в рамках програми “Об’єднаймося заради реформ!” (UNITER). Тема «Посилення потенціалу організацій громадянського суспільства у стратегічному і оперативному управлінні».

 • Поданий 27.08.09 проект до Міжнародного фонду «Відродження» на конкурс «Відкритий доступ до знань» у рамках програми «Соціальний капітал і академічні публікації». Назва проекту: Створення відкритого архіву наукових публікацій та бібліографії з мовної політики та ідентичності в Україні «Мовне питання».

 • Поданий 28.09.09 проект до Міжнародного благодійного фонду «УКРАЇНА 3000» на конкурс проектів у рамках програми підтримки невеликих культурно-мистецьких проектів. Назва проекту: Популяризація сучасної української музики в Україні та світі шляхом покращення якості мовлення та модернізації сайту Хвилі української музики «Молоде радіо».

 • Поданий 12.10.09 проект «2010: Вибори у моєму місті» на конкурс «Посилюючи роль медіа в період президентської виборчої кампанії», який проводить Інтерньюз Нетворк, програма «У-Медіа»(USADI).

 • Поданий 13.01.10 проект до Міжнародного фонду «Відродження» на конкурс «Підтримка культурницьких, просвітницьких та мистецьких ініціатив» в рамках Антикризової гуманітарної програми. Назва проекту: Створення сучасної комплексної системи підготовки, публікації та розповсюдження спеціалізованого періодичного видання «Права дітей».

Інформаційно-публіцистична діяльність Молодіжного інноваційного центру «Медіа-М»:

Правління МІЦ "Медіа-М":

Чиж Андрій

Кузмінський Володимир

Дибайло Василина

Шумлянський Станіслав

Швед Оксана

Ревізійна комісія:

Ростальна Марія

Звіти про діяльність:
Прикріплені файли

Звіт про діяльність МІЦ “МЕДІА-М”  за 2007 - ІІ кв. 2009 року.

Звіт про діяльність МІЦ “МЕДІА-М”  за 2009 рік.

 

01032 м. Київ
ул. Комінтерна, 28 (6 поверх)