<a href="http://media-m.org.ua"><img src="http://media-m.org.ua/img/button.jpg" width="148" height="58"></a>
Телефон/факс:
0(44) 592-11-38
0(44) 359-02-11
Мобільний:
0(50) 351-78-94
ПАРТНЕРИ
1. "Кожній Дитині" в Україні
www.everychild.org.ua

Представництво міжнародної неурядової організації, головний офіс якої знаходиться в Великобританії, діяльність якої спрямована на захист найуразливіших категорій дітей в світі. БО “Кожній Дитині” працює з дітьми, які розлучені з своєю сім‘єю чи громадою, а також з тими дітьми, кого можуть розлучити з сім‘єю. Ми вважаємо, що усі діти мають право зростати в безпечному та люблячому середовищі, та мають право на безпечне майбутнє. Представництво БО “Кожній Дитині» в Україні вважає, що виховання в сім‘ї – це найкраща форма опіки для дітей за винятком надзвичайних ситуацій. Індивідуальне виховання та увага, яку може забезпечити лише любляча сім‘я є надзвичайно цінними і не можуть бути удосконаленими.

Ми співпрацюємо з місцевими, національними та міжнародними партнерами, а також відіграємо активну роль в мережах та альянсах, для того, щоб справити якомога серйозніший вплив та внески в цю діяльність.

Ми намагаємося, щоб рішення проблем зароджувалися в громадах та призводили до тривалих успіхів. Наша Організація по мірі можливості намагається вплинути та змінити законодавство, політику та практику для того, щоб надати максимальну користь дітям сьогоднішнього та майбутніх поколінь.

2. Ресурсний центр ГУРТ
www.gurt.org.ua

Національний центр суспільної інформації та експертизи, що сприяє суспільним перетворенням в Україні, використовуючи та розвиваючи потенціал організацій громадянського суспільства. ГУРТ засновано у 1995 році та зареєстровано як громадську неприбуткову організацію у січні 1996 р.

3. Головне управління комунального господарства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації)
www.kmv.gov.ua/divisions.asp?Id=238

4. Молоде радіо
www.molode.com.ua

Хвиля української музики “Молоде радіо” – радіостанція, яка працює у форматі громадського радіо. Початок діяльності в липні 2004

5. Головне управління освіти і науки виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації)
www.edu.kiev.ua

6. Головне управління по фізичній культурі та спорту виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації)
www.sport.kmda.gov.ua

7.Палац дитячої та юнацької творчості Солом’янського району м. Києва.

www.dvorez.kiev.ua

м. Київ, вул. Курська, 15

8. Туристичний клуб "Время не ждёт"
www.kvng.media-m.org.ua

м. Київ, вул. Антонова, 10, кв.51

9. Федерація спортивно-оздоровчого туризму м. Києва
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 15-а

01032 м. Київ
ул. Комінтерна, 28 (6 поверх)