<a href="http://media-m.org.ua"><img src="http://media-m.org.ua/img/button.jpg" width="148" height="58"></a>
Телефон/факс:
0(44) 592-11-38
0(44) 359-02-11
Мобільний:
0(50) 351-78-94
НОВИНИ
12.04.2011

Конкурс «Громадський подкастинґ – the best!»
15 квітня на Каналі громадського подкастинґу стартує конкурс «Громадський подкастинґ – the best». Він триватиме рівно місяць – до 15 травня, й має на меті визначити найкращі громадські подкасти. Їхні автори отримають винагороди, які буде вручено на спеціальній церемонії у травні. Тоді ж буде названо найкращого серед громадських подкастерів. Детальніше читати на http://molode.com.ua/

Конкурс «Громадський подкастер the best” проводиться у рамках проекту «Розвиток навичок громадського подкастинґу у молодих журналістів та блоґерів», що протягом року реалізовувався громадською організацією
МІЦ «Медіа-М» за підтримки Посольства США в Україні.

11.04.2011
04.03.2011

У Харкові відбудеться тренінг з громадського подкастинґу (оголошено набір учасників)
25-26 березня 2011 року у Харкові відбудеться тренінг з громадського подкастинґу «Як (за)вести свій подкаст-канал та аудіоблоґ». Його мета – надати базові навички зі створення громадських подкастів та аудіоблоґів громадським активістам, блоґерам, журналістам.

Захід проводить Студія громадського подкастинґу "Молодого радіо" у рамках громадської організації МІЦ "Медіа-М" за фінансової підтримки Посольства США В Україні.

Детальніше про програму та умови участі можна дізнатися в оголошенні на Каналі громадського подкастинґу. Участь у тренінгу – безкоштовна.

24.01.2011

На тренінгу у Львові дано старт новим громадським подкаст-каналам
21-22 січня у Львові відбувався тренінг з громадського подкастинґу «Як (за)вести свій подкаст-канал». Його учасники дізнавалися про те, що таке подкасти, які їх робити, публікувати та доносити до потенційної аудиторії та самі в цьому практикувалися. У рамках тренінгу відбулася відкрита презентація громадського подкастинґу та можливостей його застосування для громадських ініціатив, блоґерів та журналістів. Детальніше читати на http://molode.com.ua/

Захід проводила Студія громадського подкастинґу "Молодого радіо" у рамках громадської організації МІЦ "Медіа-М" за фінансової підтримки Посольства США В Україні.

06.09.2010

Осінь туристична.
Відповідно до календарного плану спортивно-оздоровчих та масових туристичних заходів в м. Києві на 2010 рік підготовлені та підписані положення по заходам, які відбудуться в з вересня по грудень 2010 року. Положення

23.08.2010

Тренінг "Подкастинґ для блогерів та журналістів".
Онлайн-радіостанція "Молоде радіо" знову запрошує на тренінг з громадського подкастинґу. Цього разу він проводиться для блогерів та журналістів. Мета тренінгу - продемонструвати додаткові можливості, які відкриваються перед журналістом та блогером, який освоює подкастинг, а також надати базові навички з подкастингу.

Захід проводить Студія громадського подкастинґу "Молодого радіо" у рамках громадської організації МІЦ "Медіа-М" за фінансової підтримки Посольства США В Україні.

Тренінг проходитиме у Києві в суботу, 2 жовтня.

На ньому розглядатимуться 3 най важливі аспекти подкастингу, а саме:
- творчі (особливості подкастингу, як робити цікаві подкасти);
- технічні (як записувати та редагувати звук);
- публікація (де і як публікувати подкасти, як створювати й розширювати аудиторію свого подкаст-каналу).

 

Також цю інформацію можна переглянути на сайті:
 Хвиля української музики "Молоде радіо"

24.07.2010

Книга відкритого простору щодо захисту прав дітей.
Ви можете завантажити електронний формат напрацювань учасників Відкритого простору "Яких змін потребує система захисту прав дітей?"
22-23 липня 2010 року в Києві.

21.07.2010

Яких змін потребує система захисту прав дітей?
 22-23 липня у Києві відбудеться відкритий простір “ Яких змін потребує система захисту прав дітей?”, який проводиться в рамках Проекту Європейського Союзу «Посилення ролі громадянського суспільства в захисті прав дітей», який здійснюється Ресурсним центром ГУРТ у партнерстві з Молодіжним інноваційним центром «Медіа-М» та Представництвом благодійної організації «Кожній дитині» в Україні за фінансування Європейської Комісії.

Участь у заході візьмуть:

  • Балим Людмила, Міністерство у справах сім'ї, молоді та спорту, Державний департамент з усиновлення

  • Кузьмінський Володимир, Представництво "Кожній дитині" в Україні

  • Осадча Віра, Міністерство у справах сім'ї, молоді та спорту

  • Сташина Марина, Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції

  • Топольницький Станіслав, Представництво Європейської Комісії в Україні

  • Тхоренко Алла, Державна соціальна служба для сім'ї, дітей та молоді

Детальна інформація про проведення відкритого простору на сайті РЦ ГУРТ

22.06.2010

Україна -Таджикистан: обмін передовим досвідом у соціальній сфері.
 Вітчизняні експерти соціальної сфери презентували кращі практики роботи з сім’ями й дітьми, та поділилися досвідом підготовки соціальних працівників в рамках програми двосторонніх обмінів.

З 4 по 9 червня українська делегація у складі представників державних соціальних служб, благодійних організацій та науковців і викладачів Інституту проблем виховання Академії педагогічних наук України, Інституту психології і соціальної педагогіки Київського університету імені Бориса Грінченка, докторант Інституту проблем виховання Академії наук України відвідала м. Душанбе, райони Файзабад, Варзоб, Гісар.

Метою поїздки була презентація українського досвіду підготовки соціальних працівників, а також кращих практик соціальної роботи з сім’ями та дітьми. Крім того візит сприяв поглибленню знань, отриманих таджицькою стороною, під час навчальної поїздки в Україну, та представленню ключових напрацювань широкому колу спеціалістів та державних службовців Таджикистану. 

Проект реалізовував МІЦ "Медіа-М" за фінансової підтримки МФ "Відродження"

02.06.2010

Обмін досвідом в соціальній сфері, Україна-Таджикистан.
 З 3 по 9 червня 2010 р. в м. Душанбе (Таджикистан) відбудеться обмін досвідом українських спеціалісти, що працюють в сфері розвитку й впровадження інноваційних методів викладання соціальної роботи з таджицькими колегами. Захід проходить в межах проекту "Підвищення професійної компетенції фахівців у сфері соціальної роботи з сім’ями та дітьми" та в рамках мережевої програми "Схід-Схід: партнерство без кордонів", що впроваджується національними фондами Мережі Інституту Відкритого Суспільства (фондами Сороса)

Мета проекту - покращення якості надання послуг і кваліфікованої допомоги через всі існуючі центри та інститути з надання соціальної підтримки.

24.05.2010

Зустрічаймо літо.

На день Києва, Федерація спортивно-оздоровчого туризму та МІЦ "Медіа-М" проводять змагання зі спортивно-оздоровчого туризму "Зустрічаймо літо-2010".
Змагання проводяться 30 травня 2010 року в парку «Перемога» міста Києва (ст. м. Дарниця). Початок роботи мандатної комісії о 9:00,
кінець роботи мандатної комісії о 11:00 30.05.2010.
Відкриття змагань об 11:30 на місці проведення заходу.

В змаганнях зможуть взяти участь не тільки спортсмени туристи, а і всі охочі мешканці та гості міста Києва.

19.05.2010

Результати ХІІІ відкритого зльоту туристів м. Києва.

На вихідних 16.05.2010 завершився щорічний зліт туристів м. Києва. Най кращі колективи та команди міста з туризму боролись за Кубок зльоту на дистанціях з пішохідного, гірського, водного та вело туризму, а також приймали участь у конкурсній програмі.
Цього року перехідний кубок переможця зльоту отримав туристичний клуб "Нептур" Подільського р-ну. м. Києва (керівник: Наровлянський О.Д.), друге загально командне місце - туристичний клуб "Время не ждёт" (керівник: Рудев І.М.), трете загально командне місце - туристичний клуб "Робінзон" Дніпровського р-ну м. Києва  (керівник: Шепновський О.М.).

06.05.2010

Зліт туристів міста Києва 2010.

14-16 травня 2010 року відбудеться XІІІ відкритий зліт туристів міста Києва, присвячений 65-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 – 1945 р.
Цього року зліт пройде на берегу Алмазного озера (Деснянський р-н. м. Києва), зі сторони Броварського лісництва та ТЕЦ-6. Програма зльоту згідно положення.

04.05.2010

Карпатськими річками.
МІЦ "Медіа-М" разом з туристичним клубом "Время не ждёт" провели з 29.04.10 по 4.05.10 сплавна катамаранах по Карпатським річках (р. чорна Тиса, р. Біла Тиса, р. чорний Черемош).

 

 

26.04.2010

Зміцнюючи Євроазійське партнерство: навчальний візит фахівців соціальної сфери Республіки Таджикистан до України.

Представники міністерств, відомств, інститутів та неурядових організацій соціальної сфери Таджикистану відвідали Україну в рамках партнерського проекту.

З 9 по 20 квітня 2010 року делегація, що складалася з 16 представників кафедри соціології факультету філософії Таджицького національного університету, за спеціальністю «Соціальна робота», працівників Міністерства праці та соціального захисту населення Республіки Таджикистан, залучених до розвитку професії соціального працівника; представників громадських організацій Республіки Таджикистан, які працюють у сфері надання соціальних послуг відвідали м. Київ, Бровари (Київської області) та Луганськ.

Візит координувався Молодіжним інноваційним центром «Медіа-М» у співпраці із Представництвом благодійної організації «Кожній дитині» в Україні. Представники міністерств, відомств, інститутів та неурядових організацій соціальної сфери Таджикистану взяли участь у проекті «Підвищення професійної компетенції фахівців у сфері соціальної роботи з сім’ями та дітьми» в рамках мережевої програми "Схід-Схід: партнерство без кордонів", що впроваджується національними фондами Мережі Інституту Відкритого Суспільства (фондами Сороса) у Центральній та Східній Європі, Туреччині, Центральній Азії і Монголії, а також має інституційних партнерів у Словенії та Росії.

30.03.2010
22.03.2010

Увага, МІЦ "Медіа-М" змінює поштові реквізити.
З 1 квітня 2010 року нові поштові реквізити МІЦ "Медіа-М":
вул. Комінтерна, 28 (6 поверх), м. Київ, Україна, 01032

06.02.2010

Вийшов новий випуск журналу «Права дітей», присвячений 20-річчю Конвенції ООН з прав дитини.

Про найактуальніші проблеми дітей в Україні і світі та шляхи їх вирішення розповідають в своїх інтерв'ю на сторінках журналу новий представник Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) Юкіе Мокуо і засновниця Всесвітнього дитячого фонду Королева Швеції Сільвія.

 

 

 

 

04.02.2010

Відбувся тренінг "Можливості подкастинґу для громадських організацій"
МІЦ "Медіа-М" та "Молоде радіо" в рамках проекту «Створення Каналу громадських ініціатив «Громадський подкастинґ C-POD», за фінансовою підтримкою фонду «Відродження», провели 03 лютого 2010 року тренінг "Можливості подкастинґу для громадських організацій". Фото

Детальна інформація на сайті www.molode.com.ua

25.01.2010

Тренінг "Можливості подкастинґу для громадських організацій"
03 лютого 2010 року відбудеться тренінг "Можливості подкастинґу для громадських організацій". Мета тренінгу - презентувати можливості подкастинґу для лідерів громадських організацій, ініціатив та кампаній, громадських журналістів та блоґерів, а також розвинути в учасників базові навички, які дозволять їм самостійно записувати та редагувати звук, створити під час тренінгу свої перші подкасти та опублікувати їх у Мережі. Тренінг проводить МІЦ "Медіа-М" та "Молоде радіо" в рамках проекту «Створення Каналу громадських ініціатив «Громадський подкастинґ C-POD», за фінансовою підтримкою фонду «Відродження».

Детальна інформація на сайті www.molode.com.ua

14.01.2010
25.12.2009

Інтернет-радіо в Україні.
В Україні розвиток інтернет-радіо, як і багатьох інших онлайн-індустрій, гальмується недостатнім поки що поширенням інтернет-зв'язку пристойної якості. Адже для слухання аудіо потоку з бітрейтом (швидкістю проходження даних) 128 або навіть 64 кілобит на секунду старий добрий dialup не підходить. Та все ж на цьому фронті ситуація поступово поліпшується, й із кожним днем серед українців стає дедалі більше користувачів Інтернету, які не лише спілкуються й шукають інформацію, а воліють робити он-лайн усе. Купувати, продавати, грати, навчатись, працювати - і, звісно, дивитись телебачення та слухати радіо.

Отар Довженко www.telekritika.ua

14.12.2009

Тренінг "Можливості подкастинґу для громадських організацій". (Перенесено)
23 грудня 2009 року відбудеться тренінг "Можливості подкастинґу для громадських організацій". Мета тренінгу - презентувати можливості подкастинґу для лідерів громадських організацій, ініціатив та кампаній, громадських журналістів та блоґерів, а також розвинути в учасників базові навички, які дозволять їм самостійно записувати та редагувати звук, створити під час тренінгу свої перші подкасти та опублікувати їх у Мережі. Тренінг проводить МІЦ "Медіа-М" та "Молоде радіо" в рамках проекту «Створення Каналу громадських ініціатив «Громадський подкастинґ
C-POD», за фінансовою підтримкою фонду «Відродження».

Детальна інформація на сайті www.molode.com.ua

23.11.2009

Фото конкурс “Дивосвіт навкруги нас”.
Головне управління комунального господарства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації), Федерація спортивно-оздоровчого туризму м. Києва та МІЦ "Медіа-М" проводять фото конкурсу “Дивосвіт навкруги нас” серед студентів вищих навчальних закладів м. Києва та керівників. Конкур проводиться з 1 по 17 грудня 2009 року. Конкурсні матеріали необхідно подавати з 1 по 14 грудня 2009 року до Центру дитячої творчості Солом’янського району м. Києва за адресою: м. Київ, вул. Курська, 15, кім. 15 з поміткою «Фотоконкурс». (Детальна інформація в приєднаному положенні про конкурс)

17.11.2009

Офіційне відкриття Канал громадського подкастинґу (C-pod).
Онлайн-радіостанція «Молоде радіо» та МІЦ «Медіа-М» офіційно оголошує відкриття Канал громадського подкастинґу (C-pod). Його призначення – порушувати важливі суспільні проблеми, повідомляти про цікаві ініціативи та формувати в Україні новий напрям громадянської журналістики.

 
1, 2 3 4
01032 м. Київ
ул. Комінтерна, 28 (6 поверх)